Beats.PM je hudebním projektem, který má za cíl reflektovat aktuální dění na scéně elektronické hudby, aniž by se omezil na jeden vyhraněný styl. Pomyslné hranice mezi žánry poslední dobou mizí – garage, house, dubstep apod. se hrají ve stejných setech, hudba jako taková je kvalitnější a variabilnější. Cílem Beats.PM je propagovat hlubší směry těchto žánrů, kde se kvalita neurčuje množstvím cheesy synthů a uřvaných wobblů, ale originalitou, skladbou a především patřičným vibem.

 

Hlavní nosnou částí projektu je nový hudební web www.beats.pm, jehož cílem je vyplnit mezeru na českém poli elektronické hudby a který se stane domovem myšlenky nových beats.pm tv online streamů.

 

Beats.PM Lounge

S investicí okolo půl milionu korun doufáme ve vytvoření nového druhu lounge klubu v České republice – přímo v centru prahy tak nyní probíhají práce na stavbě nového studia/klubu/lounge beats.pm, s moderním technickým i designovým zázemím. Návštěvníci se mohou těšit na party prostor s barem, chillout, dj stage a boiler bazénem.

Fotografie z výstavby níže + na Beats.PM Facebooku

 

www.beats.pm